Самбірська ГРОД

 

Вибираємо акрилові ванни (переваги та недоліки).

 

 

 

 

Для багатьох ванна кімната — улюблене місце для справжнього розслаблення і відпочинку в затишній і комфортабельній обстановці. Тому дуже важливо, щоб сама ванна, спочатку, сприяла цьому відпочинку, а не приносила додаткові клопоти. Відмінна ванна повинна бути міцною і стійкою, щоб служити раз на день протягом довгого терміну. На даний момент в магазинах можна придбати ванни самих різних форм і матеріалів (чавун, сталь, акрил). Що все-таки з цього обрати? Мабуть, самий збалансований варіант для сучасної ванної кімнати — це ванна з акрилу. Акрилові ванни зараз стають все більш популярними, оскільки відповідають одразу багатьом вимогам: можливість створення різних форм і розмірів, наявність широкої кольорової палітри, надійність в експлуатації, довгий термін служби.

Акрил — це спеціальний штучний матеріал, який має неперевершену гнучкість. Акрилові ванни на нашому ринку дуже популярні. Кожна третя наявна в продажі ванна є акриловою. Для створення ванн акрил обробляється таким чином, що набуває якостей пластиліну, що дозволяє швидко упровадити у ванну яскраве підсвічування, обладнати її першокласною системою гідромасажа і т.д. Жорсткість акриловій ванні надає армуючий шар, який являє собою суміш скловолокна і епоксидки. За словами професіоналів, чим більше кількість армуючих шарів, тим вище якість ванни. Зазвичай, кількість шарів можна знайти по звуку: чим більше кількість шарів, тим глухіший звук.

При виборі акрилових ванн, слід враховувати, що товщина акрилу повинна становити більше 5-6 мм. Крім того, чим вище якість акрилу, тим він найменш пластичний, тому, звичайно, ванни складних геометричних форм робляться з матеріалу класом нижче і, відповідно, дешевше. Деякі виробники кріплять краю таких ванн за допомогою залізного каркаса, а дно ще має додаткову деревну прошарок.

Все ж, переваги акрилових ванн явні:

1. Акрилова ванна стрімко прогрівається до температури води, що наливається в неї, дає можливість уникнути неприємних відчуттів, що виникають при зіткненні тіла з прохолодною поверхнею металевої ванни.

2. Акрил фактично «безшумний» — при заповненні акрилової ванни не створюється стільки шуму, як при заповненні металевої і, тим паче, металевої ванни.

3. Поверхня акрилових ванн зовсім не слизька, на відміну від ванн, покритих емаллю.

4. Акрил удароміцний, йому не загрожують відколи, що спостерігається у металевих ваннах, а маленькі подряпини досить просто зашліфовуються наждачкою.

5. Акрилові ванни легкі, велика частина з їх важить в районі 20-40 кілограм, що спрощує їх транспортування і установку.

6. Акрилові ванни випускаються самої різної колірної палітри, що дозволяє вписати їх в будь-який інтерєр ванної кімнати. При всьому цьому, колір такої ванни дуже стійкий, тому що акрилове виріб фарбується по всій масі, а не поверхово. Акрилові ванни зберігають власний початковий колір і сяйво протягом всього терміну служби, тоді як емаль на металевих ваннах з часом жовтіє і тріскається.

7. Гладка і не пориста поверхня акрилу є високо гігієнічною, так як фактично не створює критерій для розповсюдження мікробів у вологому середовищі ванної кімнати.

8. У акрилові ванни чудово встановлюється гідромасажна установка. Для цього в корпусі ванни подовжують отвори для гідромасажних форсунок. Масаж має оздоровчі дії: нормалізує гемодинаміку і зменшує втому м'язів, добре заспокоює, прекрасно розслабляє. Такого роду масаж шалено корисний для фізичного здоров'я, не говорячи вже про те, що він здатний дарувати найприємніші враження.

Вибираючи акрилову ванну, варто також знати про її недоліки:

По твердості покриття акрилова ванна поступається емалі металевої, тому поверхня акрилової ванни просто подряпати і вона просить акуратної поведінки. Наприклад, не слід чистити акрилову ванну абразивними пастами і порошками, краще використовувати спеціальні склади для акрилу. Крім того, в такий ванні не варто купати домашніх вихованців. Також не можна заповнювати акрилову ванну кип'ятком — це може привести до температурної деформації акрилу, ванна розгубить свою форму, і її потрібно буде поміняти.

Висока граціозність і гнучкість елементу дозволяє виконати ванну буквально будь-якій формації, галантність якої буде приємна для вас, викличе чарівність, здивування і заздрість інших. На даний момент вартість сучасних акрилових ванн набагато знизилася, це зробило їх набагато відкритішими для покупців. Ванни, зроблені з акрилу надають можливість виконати ексклюзивну ванну, оскільки вони бувають виконані абсолютно будь-яких структур і колориту. Виготовити акрилову ванну на особисте замовлення можна у компаній-виробників (у Росії їх з'являється все більше) або вибрати вже готову ванну в спеціалізованому магазині. До переваг акрилових ванн варто зарахувати їх рівень міцності, термін служби, гігієнічність. Білосніжна емаль акрилової ванни навіть через десять років залишиться чарівної чистоти.

Ось чому все більше сучасних людей віддають найбільшу перевагу саме акриловим ваннам в квартирі, що включають вбудований масаж. Сучасні лікарі згадують про високий рівень ефективності вживання водного масажу. Зазвичай, акрилові ванни забезпечені всякими деталями, це — різноколірне підсвічування, елегантні блискучі ліктики і інші модні деталі, які вам сподобаються.

 

назад